Zásmuky - Kouřim 1:2 (0:1)

Branky: 57.Roth - 35.Dufek, 73.Světnička. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:2. ČK: 89.Ružinský (K). Diváci: 60
L.Havránek - M.Havránek, Svoboda, Novák (88.Bug), Paclík, J.Keltner (68.Světnička), Ružinský, Macháček, Š.Jasenovský, Snížek, Dufek
Hrající trenér Martin Snížek:
"Ve velkém vedru se nehrálo v nijak závratném tempu, ale i tak bylo na obou stranách k vidění dost šancí. Nás několikrát zachránil Havránek, minimálně tři góly během zápasu chytil. Do vedení jsme šli v prvním poločase po hezké akci Svobody, Nováka a zakončujícího Dufka. Domácí srovnali pěknou střelou na začátku druhé půle, ale o našich třech bodech rozhodl z penalty Světnička. Za potvrzení záchrany jsme rádi, poslední kolo v Krakovanech tak pro nás bude už naštěstí bez nervů.