Plaňany - Kouřim 4:4 (3:2) PK 6:5

Branky: 16.Proskočil, 20.Švehla, 41.Málek, 47.Andrašík - 5.J.Keltner, 14.Pazderec, 72.a 88.(pk) Královský. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 3:4. ČK: 61.Švehla - 61.Svoboda. Diváci: 80.
Vedral - M.Havránek, Svoboda, J.Keltner, Holub, Paclík, Královský, Macháček, Světnička (68.Š.Jasenovský), Snížek, Pazderec
Hrající trenér Martin Snížek:
"Do zápasu jsme vstoupili dobře, po 20 minutách vedli 2:0 a kontrolovali zápas. Pak ale přišla penalta, trestňák, roh a rázem bylo vše opačně. Vše šlo přes Proskočila, kterého jsme nedokázali uhlídat, přestože jsme věděli, že je jediný, kdo může hrozit. Do druhé poločasu jsme vstoupili chybou brankáře a nabídli tak domácím dvougólové vedení. Pak začalo naše dobývání domácí branky, kteří se prakticky již o nic nesnažili a soustředili se hlavně na bránění výsledku. To se jim nepovedlo a po dlouhém tlaku se nám podařilo vyrovnat. V penaltách jsme ale bohužel druhý bod nepřidali. Na jednu stranu jsem moc rád, že jsme bojovali až do konce a vyrovnali. Na druhou stranu k tomu vůbec nemělo dojít, takové zápasy bychom měli při dvougólovém vedení zvládat."