Libodřice - Kouřim 4:2 (1:1)

Branky: 44.Sova, 56.a 90.Hrstka, 58.Heverle - 3.Královský, 88.Klégr. Rozhodčí: Baroch. ŽK: 2:4. Diváci:60
L.Havránek - M.Havránek (67.Klégr), Svoboda, Novák, Paclík, J.Keltner, Královský (60.Charvát), Š.Jasenovský, Bug, Světnička, Pazderec
Trenér Martin Snížek:
"Zápas pro nás začal velmi dobře, po dvou minutách proměnil Královský dorážkou svou penaltu. Od té doby už jsme toho ale bohužel moc nepředvedli. Domácí hráli přesně to, co jsme čekali, ale stejně jsme nebyli schopní efektivně bránit. Jen za první poločas zvonila asi čtyřikrát tyč naší branky a Havránek měl další tři výborné zákroky. Když už to vypadlo, že vydržíme do půle, trefil si Svoboda při odkopu ve vápně ruku a bylo z následující penalty vyrovnáno. Druhý poločas už domácí svou převahu vyjádřili brankově a některé další šance nedotáhli. My jsme hrozili maximálně ze standardek, ale více než jednu jsme nedokázali proměnit. Domácí vyhráli zaslouženě, nás čeká krušný závěr sezóny."