Kouřim - Krakovany 2:2 (1:1) PK 4:3

Branky: 18.Holub, 54.Pazderec - 13.Kutil, 62.R.Tlučhoř. Rozhodčí: Löwe. ŽK: 3:3. Diváci: 80.
L.Havránek - M.Havránek, Paclík, Novák, Holub, J.Keltner (55.Jasenovský), Královský, Macháček, Charvát (65.Bug), Pazderec, Ružinský (75.M.Snížek)
Hrající trenér Martin Snížek:
"Na těžkém terénu se hrál bojovný zápas plný soubojů, standardních situací a nakopávaných míčů. První minuty patřili hostům, byli aktivnější a po střele z vápna šli do vedení. Do konce prvního poločasu jsme pak byli aktivnější my a zaslouženě jsme po rohu Holubem vyrovnali. Další dvě šance jsme bohužel neproměnili. Po změně stran jsme pokračovali v aktivitě a Pazderec nás poslal do vedení. Od té chvíle ale hosté přidali, zatlačili nás před branku a po sérii několika rohů nakonec vyrovnali. Ke konci zápasu jsme přežili dvě šance hostů a v penaltovém rozstřelu nás podržel Havránek, který dvě penalty chytil a sám poslední pokutový kop proměnil."