Kouřim - Bečváry 2:2 (1:1) PK 5:4

Branky: 38.(pk)a 69.(pk) Královský - 27.a 64.(pk) Černý. Rozhodčí: Sedláček. ŽK: 2:2. ČK: 62.L.Havránek (K). Diváci: 90.
L.Havránek - M.Havránek (90.Bug), Svoboda, Novák, Holub, Paclík, Královský, Macháček, Světnička (81.J.Keltner), Snížek, Pazderec
Hrající trenér Martin Snížek:
"Dva body ze zápasu s Bečváry jsou pro nás hodně cenné a myslím, že i zasloužené. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany, upravili jsme rozestavení i taktiku a vyplatilo se, protože prakticky celý zápas jsme hráli to, co jsme chtěli. Hosty jsme nepouštěli do kombinace ani do rychlých přechodů do útoku. Hráli do plných, museli nakopávat, a to jim úplně nevyhovovalo. Tři góly z pokutových kopů se jen tak nevidí, jinak moc vyložených gólových šancí nebylo. Ani jedna z velkého množství standardek na obou stranách nebyla využita. Půl hodiny jsme hráli bez vyloučeného brankáře Havránka, ale obránce Paclík ho v brance zastoupil znamenitě a v penaltovém rozstřelu nám vychytal druhý bod. Rád bych všechny kluky pochválil za nasazení, bojovnost a dodržování taktiky. Bečváry byly velmi těžký soupeř, jsou na tom fyzicky i herně opravdu výborně a z mého pohledu asi aktuálně není na okrese nikdo, kdo by jim mohl v ročníku dlouhodobě konkurovat."

Fotky: